Pavilon Z mezi finalisty České ceny za architekturu

Náš pavilon Z získal čestné ocenění Finalista České ceny za architekturu 2022 a byl tak vybrán mezi 5 nejlepších staveb. Oceněné vybírala mezinárodní porota v čele s předsedkyní architektkou, urbanistkou a akademičkou Marialessandrou Secchiovou z Itálie. Být finalistou je pro nás obrovský úspěch a radost máme o to větší, že se celé předávání uskutečnilo ve Foru Karlín, za jehož interiérem stojí také naše studio. 

Před lety jsme udělali strategické rozhodnutí, že nebudeme dělat kompromisy na úkor kvality a budeme navrhovat komplexní stavby. A i když je to někdy velmi náročné, toto ocenění je pro nás potvrzením, že je to správná cesta.

Tento projekt je výsledkem skvělé architektonické práce a výborného technického a konstrukčního přístupu, a proto děkujeme celému týmu za takto skvělý výsledek.

U České ceny za architekturu nekončíme

Vedle finále České ceny za architekturu jsme byli také s pavilonem Z nominování na Grand Prix architektů a Stavbu roku. Bodují ale i další naše projekty, kdy byly realizace Hotel ELEMENT a Jihočeská filharmonie nominovány na ocenění Best of Realty. Vyhlášení proběhne 15. listopadu.