Hledáme kolegy a kolegyně na juniorní i seniorní pozice, architekty a stavaře, kteří se s námi budou podílet na lokálních i mezinárodních projektech nejrůznějších měřítek.

Jako autorský architektonický ateliér zpracováváme všechny části projektové dokumentace. Od studie po realizaci. Z pohledu typologie navrhujeme nejčastěji administrativní a bytové domy, stavby pro sport a rekreaci, sakrální stavby, kulturní stavby, vodní stavby, obchodní domy.

V roli lokálního architekta spolupracujeme s významnými světovými studii. Mezi ateliéry, se kterými aktivně spolupracujeme patří například BIG, v minulosti jsme spolupracovali ale také s Jeanem Nouvelem a dalšími. Hledáme proto někoho, kdo se nebojí pracovat v mezinárodních týmech a bude se s námi podílet na budování našeho jména v zahraničí.

Pro tuto práci hledáme kolegy s ukončeným vysokoškolským studiem v oboru architektura a urbanismus a s těmito schopnostmi:

SW:

Autodesk -Audocad, Revit (výhodou, případně doškolíme)

Adobe – Photoshop, Illustrator, Idesign

Modelování. 3ds Max, Rhinoceros

Jazyková vybavenost:

Anglický jazyk

Další jazyky výhodou

Modely (zručnost)

Nedílnou součástí práce v A8000 a to pro všechny hledané pozice je práce na fyzických modelech ať už koncepčních (dřevo, hlína, kámen, sklo….) nebo prezentačních (CNC laser cutter, 3D tisk) Jakoukoli zkušenost se sochařstvím, modelářstvím, truhlářstvím atd. vnímáme jako výhodu.

Svá CV a portfolia prosím posílejte Šárce Fialové na email: s.fialova@a8000.cz